Giriş Yap
üye Ol

Loading...

Bitget 2,6 Milyon Dolar Ödüllü KCGI 2023'ü Duyurdu

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek etkinlikte dünya çapından trader'lar 2 milyon 650 bin USDT'lik bir havuzdan ödül kazanmak için yarışacak.

Bitget tarafından düzenlenen KCGI 2023, Spot İşlem Yarışması ile başlarken ardından Demo İşlemi, Vadeli İşlem Kopyalama ve Vadeli İşlem yarışmaları düzenlenecek. Dünyanın dört bir yanından trader'lar, bireysel ya da takım halinde yarışmalara katılabiliyor. Ayrıca rulet oyunu ve canlı rulet oturumunda iPhone ve Tesla Cyberquad gibi ödüller dağıtılacak.

"“Dinamik ve çeşitli bir kripto para birimi borsasının oluşturulması gerektiğine inanıyoruz"" Konuyla ilgili konuşan Bitget Yöneticisi Gracy Chen, "KCGI 2023 için hazırlıklarımızı yaparken, dünya genelindeki trader'lara en dikkat çekici ödül havuzlarından biri için becerilerini sergileme ve rekabet etme fırsatı sunmaktan heyecan duyuyoruz. Bitget olarak, dinamik ve çeşitli bir kripto para birimi borsasının oluşturulması gerektiğine inanıyoruz ve KCGI, bu vizyona ulaşma yolunda atılan bir adımı temsil ediyor. Spot işlem, vadeli işlem ve işlem kopyalama gibi heyecan verici yarışmaların yer aldığı bir dizi etkinlik ile katılımcıları bu işlem şölenine davet ediyoruz ve Bitget'in sunduğu daha akıllıca işlem yolculuğunu deneyimlemelerini bekliyoruz. Bu heyecan verici yolculukta küresel işlem topluluğumuzun coşkusunu ve yeteneklerini görmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi.

KCGI, çıkışından bu yana her yıl büyümesini sürdürdü. KCGI 2022 Futbol Edisyonu, kasvetli bir kripto kışında dünya genelinde 32 binin üzerinde katılımcı ve neredeyse 200 takımı bir araya getirdi. KCGI 2023 ise Bitget'in yeniden markalaşma girişimi ve beşinci yıl dönümünü bir araya getirerek markanın dinamik, çok çeşitli ve canlı bir kripto para birimi borsasına evrimini simgeliyor. KCGI 2023’e ilgi gösteren katılımcılar, Bitget'in gelişmiş platformunun potansiyelini ortaya çıkaracak, sosyal işlem, türevler ve etkileşimli eğitim etkinliklerinin tüm gücünü kullanacak. Bu hızla büyüyen CEX, benzersiz bir işlem yolculuğu sunarken tüccarların her değişen kripto dünyasında gelişmesine ve adapte olmasına güç veriyor.

Beşinci yıl dönümüne özel etkinlikler devam edecek Bitget, KCGI 2023'e ek olarak çeşitli girişim ve ortaklıklar serisi başlattı. Bu kapsamda eylül ayında Singapur'da gerçekleşecek olan EmpowerX Zirvesi, sektör uzmanlarını ve kripto meraklılarını içgörülü tartışmalar ve ağ oluşturma fırsatları için bir araya getirecek. Bitget, zekice tasarlanmış araçlarla kullanıcıları güçlendirmeye olan taahhüdünü simgeleyen "Daha Akıllı İşlem" felsefesine odaklanan markalaşma çabalarıyla önemli bir dönüşüm yaşıyor. Tüm bu girişimler, Bitget'in kripto dünyasında büyüme, inovasyon ve müşteri odaklılığındaki kararlılığını vurguluyor.

Alakalı Gönderiler

0 yorum

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız

Gündem

Takip et

Bülten

Bültenimize abone olmak için lütfen e posta adresinizi aşağıya girin